skip to Main Content

Першість ДЮСШ «Лідер» з дзюдо

5 лютого 2021 року, на спортивній базі Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ступенів, в рамках підготовки до відкритої Першості м. Кам’янець-Подільський відбулась Першість ДЮСШ «Лідер» з дзюдо.Спортсмени визначали сильніших у п’яти вагових категоріях: 28 кг, 37 кг, 55 кг, 60 кг та дівчата – 57 кг.

У ваговій категорії до 28 кг: І місце посів Володмир Бобильов, другим став Андрій Карпов.

У ваговій категорії 37 кг чемпіоном став Денис Ласун, друге місце у Максима Середи, треті місця розділили Євген Карпов та Роман  Шахрай.

У ваговій категорії 55 кг Ярослав Вітвіцький посів перше місце, Владислав Султанов став другим.

У ваговій категорій 60 кг перше місце посів Ростислав Кардаш, друге Олексій Ткачук, третє Ілля Гординчук.

У змаганнях серед дівчат чемпіонкою стала Віолета Кочмарук, друге місце посіла Іванна Бабійчук, третє у Ульяни Остафійчук.

Слід відмітити наймолодшого учасника, п’ятирічного Андрія Карпова, який показав непогану техніку.

10 лютого 2021 року наші юні дзюдоїсти будуть брати участь у відкритій Першості міста Кам’янець-Подільський. Побажаємо спортсменам успіхів та хороших результатів.