skip to Main Content

ДЮСШ “Лідер” долучилися до святкування Міжнародного Олімпійського Дня

23 червня 2021 року вихованці ДЮСШ “Лідер” (директор – Дорож Олександр Вікторович) відділення тенісу настільного долучилися до святкування Міжнародного Олімпійського Дня, з нагоди якого було проведено ряд змагань.

Спочатку визначили найкращих з профільного виду.

Чемпіоном у змаганнях з тенісу настільного став Андрій Дем’янов, друге місце у Дениса Кантаревича (чемпіона Хмельницької області свого віку), бронзова медаль у Бориса Березніцького (віце чемпіона області).

Серед юнаків 2011 років народження і молодших перше місце посів Микола Харчук, другим став Дмитро Качалов третій – Влад Закорчменний.

Також відбулася дружня зустріч адміністрації ДЮСШ проти вихованців відділення тенісу настільного, з рахунком 3:1 перемогли юні таланти!

Далі були змагання з еір-бадмінтону (гра на вулиці), дартсу, пінг-понгу та практика у грі диск-гольф.

Також згадали та підтримали наших спортсменів-олімпійців та поспілкувались на олімпійську тематику (зародження ігор, популяризація спорту та олімпійські принципи).

Підвели підсумки змагань та нагородили учасників заходу директор ДЮСШ «ЛІДЕР» Олександр Дорож та інструктор-методист Вікторія Старенька.