skip to Main Content

Перемога хмельницької легкоатлетки в Римі на етапі «Діамантової ліги» у «Golden Gala Pietro Mennea»

09 червня 2022 році у Римі на етапі «Діамантової ліги», що має назву «Golden Gala Pietro Mennea», провідна легкоатлетка Хмельниччини Марина Бех-Романчук виборола перемогу у стрибках в довжину серед жінок. В 5-й спробі вона досягла найкращого для себе результату в сезоні-6,85 м, перемістивши на другу та третю позиції грізних суперниць-олімпійську чемпіонку Мелайку Міхамбо з Німеччини (6,79 м) та американку Канешу Бьоркс (6,77 м).
В загальному заліку Ліги Марина і Мелайка з 15 очками стали лідерами серед стрибунок у довжину після трьох проведених етапів, хоча взяли участь лише в двох. У їх доробку по одному першому та другому місць.
Ще одну-бронзову нагороду, виграла Анна Рижикова з Дніпра, яка фінішувала третьою в бігу на 400 м з бар’єрами (54,50 сек). Наша землячка, вихованка Нетішинської КДЮСШ, а наразі представниця Донеччини Вікторія Ткачук у цьому ж забігу була сьомою (55,37 сек).
Анна з 12 очками вийшла на поточне 1 місце в загальному заліку серед бар’єристок, а Вікторія перебуває на 4 позиції (9 очок).
Вперше у змаганнях Ліги-2022 взяв участь херсонець Андрій Проценко, котрий зумів з особистим персональним рекордом цього сезону (2,24м). посісти 4 місце в стрибках у висоту серед чоловіків . Він добре відомий шанувальникам легкої атлетики міста Хмельницького, адже часто буває на навчально-тренувальних зборах в нашому Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді.

Вітаємо МаринуБех-Романчук та її наставника Вадима Крушинського з перемогою в Римі, бажаємо подальших успішних виступів на основних стартах легкоатлетичного сезону!

 

За інформацією заступника голови Відділення НОК України у Хмельницькій області Віктора ФЛЕНТІНА.