skip to Main Content

ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ПЕРШОКУРСНИКІВ ПРОВОДИЛИСЯ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

          Упродовж жовтня поточного року у манежі навчального корпусу фізичного виховання Хмельницького національного університету відбулися змагання з футзалу серед першокурсників, присвячені 60 – річчю Хмельницького національного університету.

     В футзальному турнірі взяли участь п’ять команд: збірні команди факультету інформаційних технологій (ФІТ);  факультету інженерії, транспорту та архітектури (ФІТА); та три команди зі складу факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту (академічні групи: «Фізична культура і спорт» (ФКС), «Середня освіта (фізична культура)» (СОФК), «Фізична терапія, ерготерапія» (ФТЕ).

    З привітальним словом до учасників змагань звернулися ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх та декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури і спорту Євген Павлюк. У своїй промові Сергій Матюх висловив слова подяки Збройним Силам України, завдячуючи яким стало можливим проведення студентських змагань. Усі учасники змагань хвилиною мовчання віддали шану загиблим захисникам нашої країни.

В перший день змагань відбулися групові ігри між учасниками турніру.

№ гри команди рахунок
1 ФКС – ФТЕ 3 : 0  
2 ФІТА – СОФК 0 : 1  
3 ФТЕ : ФІТ 1 : 1  
4 ФКС – ФІТ 3 : 0  

У другий день змагань відбулися фінальні ігри за третє і перше місце. Чемпіонство у напруженій боротьбі з рахунком 1:0 вибороли студенти спеціальності «Фізична культура і спорт», друге місце посіли студенти спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)». Надзвичайно запекла боротьба за третє місце відбулася між командами спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» та командою «Факультету інженерії, транспорту та архітектури». Основний час завершили з рахунком 2 : 2. Лише за серією пенальті команда ФІТА виборола бронзові нагороди.

За підсумками змагань усі призери і переможці були нагороджені грамотами та кубками.

Вже доброю традицією стало проведення товариською гри між чемпіонами турніру та збірною командою викладачів університету. Команда викладачів університету, очолювана ректором Сергієм Матюхом, у напруженій боротьбі продемонструвала вищу майстерність і виборола перемогу з рахунком 2:1.

Керівництво університету, спортивний клуб університету бажають студентам міцного здоров’я, гарного навчання та подальших спортивних успіхів.                     

 Зав. кафедрою ТМФВС Олександр СОЛТИК