skip to Main Content

Відкриті чемпіонати міста Хмельницького з флорболу та бадмінтону

На спортивній базі Хмельницького колегіуму імені В. Козубняка 01 червня 2021 року Департаментом освіти та науки (директор Надія БАЛАБУСТ) спільно з управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради (начальник – Сергій РЕМЕЗ) були проведені приурочені Дню захисту дітей та Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заходу серед учнів «Рух – це здоров`я».

Участь в змаганнях брали команди закладів загальної середньої освіти з   Хмельницької міської територіальної громади, м. Хмельницького, м. Кам`янець-Подільського та Кам`янець-Подільського району, Новоушицької селищної ради.

Загалом в змаганнях з флорболу змагалось 6 команд, а з бадмінтону – 11 команд.

За підсумками змагань з флорболу:

• І місце посіла команда Хмельницького колегіуму імені В. Козубняка;
  • ІІ місце – команда Замахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Новоушицької селищної ради;
  • ІІІ місце – команда навчально-виховного комплексу № 2  м. Хмельницького.

В змаганнях з бадмінтону розігрувалось два кубки великий та малий.

• Переможцем великого кубку стала команда Хмельницької гімназії № 1 імені В. Красицького;
  • ІІ місце посіла команда навчально-виховного комплексу № 14 м. Кам`янець-Подільського;
  • ІІІ місце – команда навчально-виховного комплексу № 9 м. Кам`янець-Подільського.
  • Переможцем малого кубку стала команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 17  м. Кам`янець-Подільського;
  • ІІ місце виборола команда Голосівської загальноосвітньої школи Гуменецької сільської ради  Кам`янець-Подільського району;
  • ІІІ місце дісталось навчально-виховному комплексу № 6 м. Хмельницького.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками,  дипломами та призами управління молоді та спорту Хмельницької міської ради та обласної федерації бадмінтону.

Всі учасники змагань крім нагород отримали масу позитивних емоцій.