Вітаємо вихованців відділення боксу дитячо-юнацької спортивної школи Чемеровецької селищної ради з успішними виступами у міжнародному турнірі «Кубок Балтійського моря»
![](https://kfvs.km.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-20_09-54-49-213-1024x472.jpg)
![](https://kfvs.km.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-20_09-54-49-307.jpg)
![](https://kfvs.km.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-1-1.png)
Вихованців відділення боксу дитячо-юнацької спортивної школи Чемеровецької селищної ради вибороли високі нагороди у міжнародному турнірі «Кубок Балтійського моря», який проходив у Німеччині з 28 квітня по 1 травня 2022 року. Юні боксери здобули золоту та бронзову медалі.
Переможцем турніру, у ваговій категорії 54 кг, стала Росецька Вікторія. У півфіналі поступився переможцю та здобув бронзову медаль Кочерга Тимур у ваговій категорії 48 кг. Обидва спортсмени вихованці відділення «Бокс» – тренер Мельничук Р.В.