skip to Main Content

Дев’ятий день змагань Кубку світу серед студентів з єдиноборств став успішним для студентів-спортсменів Хмельницької області

Дев’ятий день змагань Кубку світу серед студентів з єдиноборств у м. Самсун Турецька Республіка став успішним для спортсменів Хмельницької області:  Оксана Москальова (у в\к  59 кг), студентка Хмельницького національного університету, здобула срібну медаль у змаганнях з боротьби вільної та В’ячеслав Гаврилюк (у в\к 92 кг), студент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, здобув бронзову медаль у змаганнях з боксу.

Після дев’ятого змагального дня збірна команда України посідає ІІ місце  із 50 країн світу, має: 12 золотих, 17 срібних, 19 бронзових медалей.

Вітаємо чемпіонів, призерів, учасників Кубку світу серед студентів з єдиноборств! Ви гідно представляєте нашу країну на міжнародній арені спорту! Разом до Перемоги!