skip to Main Content

Олімпійський тиждень у Кам’янець-Подільському ліцеї № 9

      З 3 по 6 жовтня 2022 року в Кам’янець-Подільському ліцеї № 9 пройшов Олімпійський тиждень. Це комплекс заходів, спрямованих на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвиток Олімпійського руху в Україні. Впродовж тижня діти ознайомились з історією та традиціями Олімпійських ігор, олімпійськими видами спорту. Також учні були залучені до цікавих та активних спортивних та виховних заходів.

     Зокрема, 5 жовтня  тренер з легкої атлетики ДЮСШ № 1 Сніжана Кікіш   на Олімпійському уроці  з ліцеїстами середніх класів розповідала про досягнення своїх вихованців, продемонструвала відео змагань та нагороди спортсменів, а також запросила учнів до секції з легкої атлетики ДЮСШ №1. Учні дізналися, як віра у власні сили, самовіддана і наполеглива праця перетворюють мрії в реальність.

     6 жовтня до ліцею завітали  науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: член виконкому відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області,  завідувач кафедри легкої атлетики з методикою викладання факультету фізичного виховання  доцент Леонід Гурман, заслужений тренер України, доцент Василь Ліщук, доцент Аліна Боднар, майстер спорту України Атаманюк Андрій, які провели Олімпійський урок зі старшокласниками. Учні уважно слухали Аліну Боднар, яка цікаво розповідала про Олімпійський рух. Спогадами про свою тренерську діяльність з олімпійцями захопив слухачів Василь Ліщук. Атаманюк Андрій поділився враженнями від своєї участі у Чемпіонатах України та Європи. Леонід Гурман  акцентував увагу на важливості участі у Олімпійському русі. Юнаки та дівчата одночасно доторкнулися до історії та відчули дух олімпізму. Всі гості були одностайні у твердженні, що перемоги спортсменів України демонструють патріотизм нашої нації, яка зараз зі зброєю в руках виборює свободу та незалежність України. Сьогодні наші спільні прагнення та зусилля – це шлях до Перемоги. Наприкінці олімпійського уроку викладачі подарували школі навчально-методичну літературу з історії сучасного Олімпійського і спортивного руху.

        Учні та адміністрація ліцею № 9  подякували за цікавий захід та зробили колективне фото на пам’ять.

За інформацією Першого заступника голови Відділення НОК України у Хмельницькій області Віктора Флентіна.