skip to Main Content

Вітаємо команду Хмельницької області з успішним виступом у фінальних змаганнях з дзюдо за програмою XVIII літньої Універсіади України

З 03 по 05 квітня 2023 року у м. Луцьк Волинської області проводилися фінальні змагання з дзюдо за програмою XVIII літньої Універсіади України, де брали участь 140 студентів та студенток із  33-х закладів вищої освіти України.

Хмельницьку область на змаганнях представляли студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та 1 студент Хмельницького національного університету.

За підсумками фінальних змагань з дзюдо:

• у загальнокомандній першості серед територій – Хмельницька область зайняла ІІІ місце серед 18 територій України;
  • у загальнокомандній першості серед закладів вищої освітиКамянець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка зайняв І місце;
  • Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка зайняв І місце у 2 категорії;
  • у загальнокомандній першості серед закладів вищої освіти за 5 категорієюХмельницький національний університет зайняв ІІІ місце у 5 категорії.