skip to Main Content

Медаль міжнародних змагань і перепустка на європейську першість старокостянтинівського легкоатлета

09 квітня 2023 року в турецькій Анталії на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби Роман Горбачов зі Старокостянтинівської ДЮСШ виконав основне завдання на ці змагання: фінішував на дистанції 10 км з результатом кращим за 46 хвилин.

Цей талановитий легкоатлет напередодні свого 17-річчя   з  особистим рекордом 45 хв 05 сек посів друге місце серед  юніорів U20, поступившись 1 секундою більш досвідченому19-річному Мікаелю Дере з Туреччини.

Роман став єдиним медалістом у збірній команді  України (всього 4 –  2 юніори та 2 юніорки) в Анталії, де було розіграно  8 комплектів нагород  на дистанціях  5, 10, 20 та 35 кілометрів серед спортсменів з 7 країн юнацької, юніорської та дорослої вікових груп.

За підсумками  старту в Туреччині Горбачов кваліфікувався на Командний чемпіонат Європи зі спортивної ходьби, який відбудеться 21 травня у місті Подєбради( Чеська Республіка).

Вітаємо нашу легкоалетичну зірку та його тренера Олександра Вербицького з черговим успіхом!