Студенти відокремленого структурного підрозділу «Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» представляли Хмельницьку область у Спортивних іграх України серед студентів закладів фахової передвищої освіти з волейболу (юнаки)
![](https://kfvs.km.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-20_16-10-50-386-1024x576.jpg)
![](https://kfvs.km.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-20_20-16-00-782-1024x473.jpg)
![](https://kfvs.km.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-20_20-16-16-451-1024x472.jpg)
З метою широкого залучення студентів закладів фахової передвищої освіти до систематичних занять фізичною культурою і спортом, підвищення їх рухової активності, розвитку і популяризації видів спорту, підвищення рівня спортивної майстерності, визначення найсильніших команд і спортсменів протягом квітня – червня 2023 року у м. Рівне проводяться Спортивні ігри України серед студентів закладів фахової передвищої освіти 2022-2023 н.р. з видів спорту.
З 19 по 22 травня 2023 року у м. Рівне проводилися Спортивні ігри України серед студентів закладів фахової передвищої освіти з волейболу (юнаки).
Хмельницьку область у фінальних змаганнях з волейболу серед юнацьких команд представляла команда у складі 12 студентів та 1 викладача Олександра ПАХОЛЮКА ВСП «Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» (директор – Вадим ОВЧАРУК). За підсумками змагань – команда Хмельницької області зайняла почесне 7 місце.