skip to Main Content

еред переможців та призерів Чемпіонату Світу з тхеквондо ВТ серед школярів U18 – спортсмени Хмельницької області

У мексиканському місті Масатлан з 19 по 25 червня 2023 року відбувся чемпіонат Світу з тхеквондо ВТ серед школярів U18.  За підсумками чемпіонату Світу спортсмени збірної команди України серед школярів  вибороли одну золоту, дві срібні та дві бронзові нагороди!

Віце-чемпіонкою чемпіонату Світу стала:  Марія РОМАНЕНКО у ваговій категорії -55 кг (учениця Камʼянець-Подільського ліцею №5, вихованка Хмельницької обласної школи Вищої спортивної майстерності).

Бронзову нагороду чемпіонату Світу виборов Данііл МАЙДАНЮК у ваговій категорії -59 кг (учень Камʼянець-Подільського ліцею №14, вихованець Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді).

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі ЧАЙКА Сергій Володимирович та ЧАЙКА Сергій Сергійович.