Олімпійський тиждень крокує по Летичівській територіальній громаді
![](https://kfvs.km.ua/wp-content/uploads/2023/09/6-1.jpg)
![](https://kfvs.km.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-2-1024x768.jpg)
![](https://kfvs.km.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-8-1024x941.jpg)
![](https://kfvs.km.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-6-1024x768.jpg)
З метою популяризації спорту, здорового способу життя та розвитку олімпійського руху у закладах загальної середньої освіти Летичівської селищної ради (начальник відділу освіти, молоді та спорту – Раїса КАБАНОВА) проводяться різноманітні цікаві фізкультурно-оздоровчі заходи за участю 528 здобувачів освіти: спортивні заходи «Супер малята» серед 1-2 класів, «Веселі та спритні» серед 3-4 класів, виставка малюнків «Спорт очима дітей» серед 3-7 класів, конкурс малюнків на асфальті «Ми і спорт» серед 3-4 класів, турнір з шахів, змагання з тенісу настільного, стрітболу, квест «Time for sport» серед 8-10 класів, спортивно-танцювальний флешмоб «Пліч-о-пліч», благодійний велопробіг, гра «Олімпійський м’яч».