У вихованців дитячо-юнацької спортивної школи м. Славута Хмельницької області надзвичайно активна спортивна осінь

Вихованці Славутської дитячо-юнацької спортивної школи (директор – Ірина ЯРЕМЧУК) активно беруть участь у різноманітних фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходах, які проводяться як у Хмельницькій області, так і за її межами. Так, протягом листопада вихованці брали участь:

ІІ місце – Веремій Нікіта (800 м);

ІІІ місця – Михнюк Анна (800 м);

ІІІ місця – Козелець Дарина (стрибки у довжину);

ІІІ місце – Андрійчук Денис (800 м).

• 15 вихованців ДЮСШ брали участь  у Відкритому чемпіонаті КДЮСШ ППО ХАЕС з футболу серед юнацьких команд 2013 р.н. у м. Нетішин. За підсумками – Славутська ДЮСШ зайняла ІІІ – загальнокомандне місце ;
  • у Відкритій першості Острозької дитячо-юнацької спортивної школи з волейболу серед юнаків 2007-2009 р.н. у м. Острог, де 10 вихованців Славутської ДЮСШ посіли ІІ загальнокомандне місце;
  • у Міжнародному турнірі з футболу м. Влощова (Польща) – 14 вихованців Славутської ДЮСШ зайняли І загальнокомандне місце.
  • у Чемпіонаті України з боксу серед молоді та жінок-молоді, який .проводився у м. Чернівці. Аліна ПРАВДИВА, вихованка Славутської ДЮСШ зайняла ІІ місце;
  • у Чемпіонаті Старокостянтинівської ДЮСШ з легкої атлетики брали участь 4 спортсмени Славутської ДЮСШ, які посіли місця: Ніні Ходаківська – ІІІ місце на стрибках у довжину з розбігу, Нікітчук Ярослав – І місце на дистанції 400 метрів та  ІІ  місце на 60 метрів, Дарина Козелець  за результатами змагань посіла ІІІ місце на 400 метрів і І місце зі спортивної ходьби, Ніка Щавінська ІІ місце на 1000 м зі спортивної ходьби;
  • у  Турнірі з футзалу пам’яті Онищука Олега Петровича та загиблих воїнів афганців, серед юнаків 2011р.н. та молодші у м. Ізяслав. Серед учасників змагань –  40 вихованців Славутської ДЮСШ, які посіли ІІ загальнокомандне  місце.