«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу проводилися у закладах загальної середньої освіти Славутської міської ради
![](https://kfvs.km.ua/wp-content/uploads/2024/01/0-02-01-768x1024.jpg)
В програмі «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у закладах загальної середньої освіти Славутської міської ради (начальник управління освіти – Ельміра ПЕРЕПЕЛИЦЯ) проводилися змагання з волейболу, де брали участь 40 юнаків та 50 дівчат Славутської гімназії № 1, 3, 5, 7, «Успіх».
![](https://kfvs.km.ua/wp-content/uploads/2024/01/0-02-02-768x1024.jpg)