skip to Main Content

Серед переможців Кубку Європи з дзюдо – студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

У м. Рига (Латвія) проводився Кубок Європи з дзюдо серед дорослих. У складі української збірної команди були й здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (ректор – Сергій КОПИЛОВ, декан факультету фізичної культури – Іван СТАСЮК), які успішно виступили:

• І місце у ваговій категорії до 100 кг посів  Заур ДУНЬЯМАЛІЄВ (FKS1-B22). Це друга золота медаль з континентальних кубків в кар᾿єрі спортсмена;
  • бронзову нагороду в однойменній категорії виборов здобувач вищої освіти Карїїм НУРІЄВ (FK2-B20).

Вітаємо спортсменів і тренерів із вдалим виступом! Бажаємо нових спортивних перемог і звершень!