skip to Main Content

У Кам’янець-Подільському районі проводиться ІІІ етап Шкільних ігор серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проекту «Пліч-о-пліч зі спортом»

22 березня 2024 року розпочався районний етап Шкільних ігор серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проекту «Пліч-о-пліч зі спортом».

У м. Дунаївцях проводилися змагання з волейболу серед дівчат. Переможцем змагань стала команда Баговицького ліцею (Слобідсько-Кульчієвецька громада). Друге місце посіла команда Дунаєвецького ліцею №1 (Дунаєвецька громада), третє – команда Староушицького ліцею (Староушицька громада).

У м. Кам’янець-Подільський проведено змагання з тенісу настільного.     Перше місце серед дівчат посіла Анна Баліцька з Орининського ліцею (Орининська громада), друге – Віолета Белінська, третє – Вікторія Дорощук (обидві учениці Грушківського ліцею Староушицької громади).

Серед юнаків перше місце у Дмитра Качалова з Голосківської гімназії (Гуменецька громада), друге – Юрія Зарицького з Грушківського ліцею (Староушицька громада), третє – Костянтина Наїста з Смотрицького ліцею імені М. Смотрицького (Смотрицька громада).

У командному заліку перше місце посів Грушківський ліцей (Староушицька громада), друге – Голосківська гімназія (Гуменецька громада), третє – Смотрицький ліцей імені М. Смотрицького (Смотрицька громада).

У фінальну частину змагань з футзалу вийшли переможці зональних змагань, команди з Староушицької, Дунаєвецької, Кам’янець-Подільської та Чемеровецької громад.