skip to Main Content

Спортсмени К-ПНУ – переможці Української Суперсерії з бадмінтону!

21-24 березня 2024 року в місті Дніпро проводився перший турнір Української Суперсерії з бадмінтону.

Серед учасників змагань – студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – у чоловічій парній категорії (MD) здобувач третього (освітньо-наукового) рівня Артем Почтарьов та здобувач другого (магістерського) рівня Віталій Конов посіли 1 місце.

Артем Почтарьов також посів першу сходинку в чоловічій одиночній (MS) та в змішаній (XD) категоріях.

Тренери чемпіонів – завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання К-ПНУ Юрій Юрчишин та голова Камʼянець-Подільської міськрайонної федерації бадмінтону Дмитро Бойко.

Юрій Юрчишин також брав участь в турнірі як суддя від Федерації бадмінтону України.

Щиро вітаємо спортсменів К-ПНУ та бажаємо подальших спортивних успіхів і перемог!