skip to Main Content

Випускниця факультету фізичної культури К-ПНУ Соломія Братейко здобула третю ліцензію для України на Олімпіаду-2024 з тенісу настільного

Україна буде мати трьох представників у тенісі настільному на Олімпійських іграх у Парижі. Отримання третьої квоти на Ігри-2024 стало можливим завдяки розподілу місць за світовим рейтингом, останньому етапу відбору.

Останнє доступне місце в жіночому одиночному розряді за рейтингом здобула Соломія Братейко, чотириразова чемпіонка України, друга ракетка країни, випускниця Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 2023 року СВО «магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура).

Для Соломії Братейко це будуть дебютні Олімпійські ігри в її кар’єрі, хоча вона вже кілька разів брала участь у чемпіонатах світу та Європи. У 2023 році вона дійшла до 1/8 фіналу на Європейських іграх.

До складу збірної України з настільного тенісу на Олімпіаду-2024 увійшли дві випускниці факультету фізичної культури Маргарита Песоцька та Соломія Братейко.

Вітаємо Соломію та бажаємо спортсменкам успіхів на XXXIII Олімпійських іграх в Парижі!