skip to Main Content

Студенти К-ПНУ – переможці другого турніру Української Суперсерії з бадмінтону

У напруженій боротьбі здобувачі вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка стали абсолютними чемпіонами в трьох категоріях!

Артем Почтарьов виборов золото, а Віталій Конов – срібло у чоловічій одиночній категорії. Також спортсмени посіли перше місце в чоловічій парній категорії.

У змішаній парній категорії Артем Почтарьов з Валерією Рудаковою (Харків) та Віталій Конов із Дарією Джумідзе вибороли, відповідно, золоті та срібні медалі!

Варто відзначити, що в першому етапі Української Суперсерії, який відбувся з 21-24 березня 2024 року в місті Дніпро, Артем Почтарьов та Віталій Конов також стали абсолютними чемпіонами!

Тренер переможців – завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання К-ПНУ Юрій Юрчишин.

• 3 місце – Раія Альмалалха.

Вітаємо наших переможців і дякуємо спортсменам, тренерам та суддям за участь!

Українська Суперсерія – нова ера в українському професійному бадмінтоні. Ця серія турнірів обіцяє визначити кращих бадмінтоністів країни та підняти стандарти українського бадмінтону на новий рівень. В основі логотипу суперсерії було закладено подіум переможців у патріотичних кольорах. Це символізує захоплення та високий рівень українських спортсменів, які беруть участь у турнірах.